آموزش و پرورش در نظام اسلامی، طفیلی و سربار نیست | دانلود موزیک ویدئو،فیلم و آهنگ


تبلیغات


آموزش و پرورش در نظام اسلامی، طفیلی و سربار نیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش  معلم کده به نقل از خبرگزاری فارس ؛


حجت الاسلام و المسلمین محی الدین بهرام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به نام سال که «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» نامیده شده است، اظهار داشت: دستگاه تعلیم و تربیت باید پیشرو و راهنمای جامعه به سوی تمدن نوین اسلامی باشد و در نظام اسلامی ، آموزش و پرورش طفیلی و سربار نیست.

 

وی با بیان اینکه آینده درخشان در گرو آموزش و پرورش متعالی است، افزود: آموزش و پرورش متعالی را معلمان تعالی‌جو، حرفه‌ای و دارای انگیزه بالای تربیتی شکل می‌دهند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان تأکید کرد: خود‌باختگی، کم‌انگیزگی و تقلید بدون تأمل از دیگران، آفت شکوفایی آموزش و پرورش و مانع دستیابی به اهداف مُصَرح در سند تحول بنیادین است.

وی تدوین الگوهای اجتماعی بر اساس ضرورت‌ها و نیازهای آینده کشور مبتنی بر نظام معیار اسلامی را تضمین‌کننده توسعۀ هویت اسلامی، ایرانی و انقلابی نسل آینده دانست و اضافه کرد:‌ دستگاه‌های فرهنگی، تبلیغی و آموزشی و تربیتی باید هم‌راستا با اهداف چشم‌انداز بیست سالۀ کشور، کارآمدی، توانمندی و مشروعیت و مقبولیت نظام سیاسی مبتنی بر نظریه دینی را به دور از هرگونه اغراق و مبالغه و غبارآلودگی به صورت شفاف و روشن به نسل آینده منتقل کنند.

 


معلم کده

محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.