نشست جمع خوانی کتاب | دانلود موزیک ویدئو،فیلم و آهنگ


تبلیغات


نشست جمع خوانی کتاب

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در این نشست کتاب لالایی برای دختر مرده نوشته حمیدرضا شاه آبادی و همچنین کتاب پوتین های مریم نوشته فريباطالشپور جمع خوانی شد.

" لالایی برای دختر مرده " نوشته حميدرضاشاه‌آبادي

داستان این کتاب درباره دختری به نام زهره است که چیزی می بیند که دیگران نمی بینند. هیچ کس حرف او را باور نمی کند و او مجبور است سراغ نزدیک ترین دوستش مینا برود. به این ترتیب، خبر حرف های زهره، در تمام شهرک محل زندگی اش می پیچد. زهره می گوید دختری با موهای خاکستری را می بیند که دست هایش از آرنج به پایین سوخته و صد سال پیش هم مرده است.                                      

رمان «لالایی برای دختر مرده» از جمله آثار شاه آبادی است که برایش افتخار و جوایزی به ارمغان آورده است. لوح زرین و دیپلم افتخار جشنواره کانون پرورش فکری، اثر ویژه شورای کتاب کودک و همچنین رمان برگزیده جایزه شهید غنی پور از جمله عناوینی هستند که این رمان برای نویسنده اش کسب کرده است. «لالایی برای دختر مرده» همچنین در سال ۲۰۰۸ به فهرست کتاب های خواندنی کتابخانه مونیخ (کلاغ سفید) راه پیدا کرد.                                          

  "پوتین های مریم" نوشته فريباطالشپور

«پوتین‌های مریم» دربرگیرنده خاطرات دختر 17 ساله‌ای است که اصالتاً زنجانی، اما زاده خاک پاک خرمشهر است؛‌ شجاع و غیرتمند در هر موقعیتی که حکم شود، می‌ایستد و چون سربازی دلاور، بی‌چون و چرا خدمت می‌کند و از اینکه سلاحی در دست بگیرد و هم‌دوش با مردان شهرش رودرروی دشمن بعثی به نبرد تن به تن بپردازد، ابایی ندارد. روحیه مبارزه و خوی مردانه او همواره موجب حسرت برادران جنگ‌دیده و رزم‌آوری است که خرمشهر را از وجود نیروهای عراقی پاک می‌کنند.                                                                                                                                   


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.