عقب‌نشینی روحانی از مواضع چندماه گذشته خود: برخی تحریمها لغو نشده‌اند، باید مذاکره کنیم! | دانلود موزیک ویدئو،فیلم و آهنگ


تبلیغات


عقب‌نشینی روحانی از مواضع چندماه گذشته خود: برخی تحریمها لغو نشده‌اند، باید مذاکره کنیم!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

روحانی و نوش‌دارو پس از مرگ سهراب

عقب‌نشینی روحانی از مواضع چندماه گذشته خود: برخی تحریمها لغو نشده‌اند، باید مذاکره کنیم!/ آیا دولتی که قلب رآکتور اراک را با سیمان پر کرد می‌خواهد درب پارچین را هم گل بگیرد؟

در حالی که طی ماههای گذشته و در طول فرآیند برجام، منتقدان با استنادات دقیق خود ادعای "لغو همه تحریمهای مالی، اقتصادی و بانکی در نتیجه برجام" را نادرست و نشدنی معرفی می‌کردند، دولتی‌ها با مغرض یا کمسواد خواندن آنها همچنان بر ادعای خود اصرار می‌کردند. اما حالا و با گذشت بیش از چهل روز از اجرایی‌شدن برجام، رئیس‌جمهور نیز به این مساله اعتراف کرد.

گروه سیاسی - رجانیوز: حسن روحانی در نشست خبری دیروزش رسما از ادعای چندماه گذشته خود درباره "لغو تمام تحریمهای مالی، بانکی و اقتصادی"عقب‌نشینی کرد.
به گزارش رجانیوز روحانی در نشست خبری دیروز خود با اعتراف تلویحی به اینکه پس از برجام همه تحریم‌ها لغو نشده گفت: «ممکن است یک شرکت بیمه‌گر که آمریکایی‌ها در آن سهم دارند مقداری تعلل کند یا سوئیفت فلان بانک درست نشده باشد که البته این شرایط در مسئله هسته‌ای نبوده است بلکه تحریم دیگری بوده که مردم می‌خواهند تمام این تحریم‌ها برداشته شود و ما می‌توانیم به هیأت مذاکره‌کننده اجازه دهیم در رابطه با بقیه تحریم‌ها نیز مذاکره کند که به نتیجه‌ای مانند برجام برسیم.»


محصولات


ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.